تبلیغات
ناظم سرا - دانلود گلهای رنگارنگ جواد معروفی
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
پیشکش به عاشــقان ایران و دلدادگان شــعــر و مـوســــیـقـی
 خوانندگان ارجمند وبلاگ ناظم سرا و دوستان گرامیم:
 هرکس به ادبیات و موسیقی غنی زادگاهمان ایران زمین عشق می ورزد، بی گمان برنامه های  "گلـهـای رنگارنگ" را که سالها پیش از رادیوی دوران پیش از انقــلاب اسلامی در سرزمینمان پخش می شد، دوست دارد و ان را گوش می کند هر چند سالهای سال از تهیه و تولید انها گذشته باشد. 
در اینجا دوازده برنامه از برنامه های گلهای رنگارنگ را که به همت جواد معروفی تهیه شده ،پیشکش می کنـم.


 تمام آنها در لینک زیر قرار دارند.
اگر از اینترنت پر سرعت برخوردارید آنها را به راحتی می توانید گوش کنید اما اگر سرعت اینترنت شما مانند سرعت اینترنت بنده، لاک پشتی است باید خیلی خون دل بخورید.
به هر حال به شنیدنش می ارزد اگر حتی اندکی بیش از حد معمول برایش وقت بگذاریم.

http://www.javad-maroufi.com/pageid=7.htm
نوع مطلب : دانلود رایگان، بزرگان ادبیات ایران و جهان، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%