تبلیغات
ناظم سرا - هدیه دخترم به مادرش
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
امروز روز مادر است.از مدتها پیش دخترم گلهای رز را می خشکاند و من نمی دانستم چرا این کار را می کند.شیما-دخترم-بسیار در ساختن اشیای هنری با استعداد است.امروز برای مادرش سبد گل زیبایی را ساخت.هنگامی که داشت با اسپری گلها را رنگ امیزی می کرد.سبد گلها شکست و بغض شیما هم.باز سبدی دیگر تهیه کرد و با حوصله فراوان دسته گلی زیبا برای مادرش ساخت و به او پیشکش کرد.
من هم با دوربین کانن ای او اس هزارم عکس گلدان گل را گرفتم و در وبلاگ می گذارم تا شما ان را ببینید و باور کنید که یک دختر خانم 12 ساله چگونه به مادرش عشق می ورزد.
امسال که مادر خانمم نیست شیما خواست کاری کند که روز مادر و زن برای مادرش غم انگیز نباشد.اینکه توانست یا نه من نمی دانم.این هم سبدگل ساخته شیما خانم ناظم رعایا

نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%