تبلیغات
ناظم سرا - افزایش ثروت مایکل جکسون پس از مرگ!!!!!
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.

 

بر اساس براورد مجله اقتصادی بیلبورد، ثروت بجای مانده از مایکل جکسون از زمان مرگش در سال گذشته بیش از یک میلیارد دلار افزایش یافته است.این مجله می نویسد که فروش آلبوم های جکسون حدود ۳۸۳ میلیون دلار و درآمد حاصل از فیلم 'همین است' (this is it) حدود ۴۰۰ میلیون دلار بوده است.

این رقم شامل سودهای حاصل از فروش حق امتیاز نشر و تکثیر نیز می شود.فیلم 'همین است' بر اساس صد ساعت فیلم ویدیویی تهیه شده است که در زمان تمرین مایکل جکسون برای اجرای آخرین کنسرتش فیلم برداری شده بود.

همچنین بر اساس قراردادی تازه با شرکت سونی موزیک اینترتینمنت، ده آلبوم موسیقی از این خواننده طی هفت سال آینده منتشر خواهد شد، از جمله آلبومی حاوی آهنگ هایی که تاکنون منتشر نشده است.

این قرارداد دستکم ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون دلار به اموال مایکل جکسون اضافه خواهد کرد ولی بر اساس نظر کارشناسان، مجله بیلبورد، تقریبا ۳۱ میلیون دلار از آن طی ۱۲ ماه گذشته پرداخت شده است.

با این حال زندگی مالی مایکل جکسون در سال های آخر عمرش "آشفته" توصیف می شد و او در هنگام مرگ حدود ۵۰۰ میلیون دلار بدهی داشت.بخشی از درآمد یک سال گذشته او این بدهی را جبران می کند و مابقی عمدتا به سه فرزند و مادر مایکل جکسون می رسد.

سود نشر

تور "همین است" هیچ گاه برگزار نشد، اما سود فروش بلیت هایی که طرفداران مایکل جکسون پس ندادند و به عنوان یادگاری نگه داشتند حدود ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار برآورد شده است.

فروش محصولات جانبی این تور ۵ میلیون دلار برآورد شده است، البته شرکت آ ا گ که برگزار کننده این تور بوده، از این فروش سهم می برد.شرکت نشر موسیقی آثار مایکل جمکسون، مایجک (Mijac)، نیز در حال حاضر حدود ۱۵۰ میلیون دلار ارزش دارد.

بر اساس برآورد مجله بیلبورد، سود این شرکت طی سال گذشته ممکن است تا ۵۰ میلیون دلار بوده باشد.مایکل جکسون همچنین نیمی از سهام شرکت نشر موسیقی سونی آی تی وی را نیز در اختیار دارد.بری ماسارسکی، از شرکت مشاوره ماسارسکی برآورد کرده است که سهم مایکل جکسون از سود این شرکت نیز سالانه به ۸۰ میلیون دلار برسد.

این سود شامل فروش و کرایه دی وی دی، دانلود، زنگ موبایل و حق مولف است.

مایکل جکسون ۲۵ ژوئن سال گذشته در سن ۵۰ سالگی درگذشت.

نوع مطلب : نوشته های عمومی، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%