تبلیغات
ناظم سرا - قابل توجه دوستداران شعر و موسیقی
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
 سلام بر دوستان ارجمند
 به مناسبت نیمه شعبان؛کانون فرهنگی هنری امام هادی سده لنجان با همکاری شهرداری و انجمن ادبی باران سده لنجان اقدام به برگزاری شب شعر "ظهور"می نمایند.
در این شب شعر افزون بر شاعران شهرستان لنجان،شاعرانی از مبارکه نیز حضور خواهند داشت.از دیگر برنامه های شب شعر می توان از اجرای موسیقی نام برد.
زمان:یکشنبه سوم مرداد سال 1389ساعت 16تا19
مکان:سده لنجان خیابان امام خمینی سالن اجتماعات شهرداری سده لنجان
 ورود برای همگان آزاد است.
نوع مطلب : نوشته های عمومی، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%