تبلیغات
ناظم سرا - کاندولیزا رایس خواننده می شود
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه سابق آمریكا كه زمانی كنترل كامل وزارت خارجه را به عهده داشت، برای اجرای كنسرت به روی صحنه رفت.

به گزارش واحد مرکزی خبر رایس به همراه خانم " آرتافرانكلین " در شهر فیلا دلفیا در ایالت پنسیلوانیای آمریكا كنسرت موسیقی اجرا كرد.در این كنسرت كاندولیزا رایس در برابر 8 هزار نفر از حضار پیانو نواخت و خواند.

وزیر امور خارجه سابق آمریكا و آرتافرانكلین این كنسرت را با یكدیگر اجرا كردند تا عواید آن را صرف آموزش موسیقی كنند.

رایس كه آموزش پیانوی كلاسیك دیده است، در تعدادی از آهنگ‌ها با آرتافرانكلین هم‌خوانی كرد.
نوع مطلب : نوشته های عمومی، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%