تبلیغات
ناظم سرا - همه ی خوبان دعوتند شما نیز افتخار بدهید
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
به اگاهی همه ی علاقه مندان  به فرهنگ و کتابخوانی می رساند انجمن نقد کتاب یاران اندیشه لنجان ،جلسه نقد کتاب “هویت ایرانی و زبان فارسی”نوشته شاهرخ مسکوب  را از ساعت ۱۶ تا ۱۸ روز چهارشنبه مورخ سیزدهم امرداد ماه هشتاد و نه در فرهنگسرای شهرداری زرین شهر به نشانی زرین شهر خیابان ایت الله کاشانی برگزار می نماید.

انجمن نقد کتاب بر ان است جلسه نقد را به صورت میزگرد و تعاملی برگزار نماید تا همه بتوانند در باره کتاب سخن بگویند.

 از همه ی علاقه مندان فرهنگ و زبان فارسی به ویژه اعضای انجمن ادبی باران و همه ی شاعران و نویسندگان لنجانی انتظار دارد در این نشست شرکت نمایند.بدیهی است هر چه استقبال از این نشست زیاد تر باشد افزون بر اینکه گامی در توسعه ی فرهنگی لنجان به پیش برداشته می شود، همه ی ما می توانیم در باره زبان فارسی اطلاعات بیشتری به دست آوریم.حضور در جلسه برای همگان آزاد است.

نوع مطلب : نوشته های عمومی، بزرگان ادبیات ایران و جهان، 
برچسب ها : نقد کتاب،


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%