تبلیغات
ناظم سرا - معرفی سایت شیرین‌ترین
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
سایت شیرین‌ترین به آدرس اینترنتی www.shir.intar.in سایتی است که مبتنی بر وب 2 طراحی شده است. در این سایت جالب‌ترین لینک های علمی، فرهنگی، هنری، تفریحی، ورزشی و ... به انتخاب کاربران منتشر می‌شود.

مطالب موجود در سایت در سمت راست صفحه دیده می‌شود که از میان آنها می‌توان به فرهنگ و هنر، طراحی و عکاسی، موسیقی، ادبیات، سینما و تئاتر، خبر و سیاست، علم و دانش، نجوم و هوا- فضا، شیمی و فیزیک، مکانیک و الکترونیک، محیط زیست و بیولوژی، اجتماع و خانواده، پزشکی و سلامت، رایانه و اینترنت، فناوری اطلاعات، سخت‌افزار و نرم‌افزار،‌ سرگرمی و ورزش و... اشاره کرد. برای استفاده از مطالب سایت باید در آن عضو شوید تا بتوانید دست به درج مطالب جدید بزنید، عضو گروه‌های مختلف شوید و از خدمات سایت استفاده کنید.

نوع مطلب : معرفی سایتها و وبلاگها، 
برچسب ها : معرفی سایت،


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%