تبلیغات
ناظم سرا - معرفی سیستم های ارایه وبلاگ رایگان-بخش نخست
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
سلام
بنا بر درخواست برخی از دوستان برآن شدم به تفاریق مطالبی در باره وبلاگ نویسی و سرویس های ارایه وبلاگ رایگان بنویسم.بنا بر این خواسته بهتر دیدم در اغاز برخی از سرویس های ارایه وبلاگ را معرفی کنم.این معرفی ها از سایتهای انها اخذ شده است.امیدوارم این سایتها مانا و پایدار باشند و بتوانید از امکانات انها استفاده برید.

سایت چهل ستون  با هدف رفع نیاز وبلاگ نویسان و اشخاصی که مایلند وب سایت شخصی با امکاناتی کامل دراختیار داشته باشند راه اندازی شده است.

با عضویت در این سایت می توانید وب سایت خود را ایجاد نموده و به راحتی توسط یک نرم افزار مدیریت محتوا آن را مدیریت نمایید، دیگر نیازی نیست برای دریافت امکانات مختلف (مانند: نظرسنجی، آلبوم تصاویر و یا نمایش وضعیت یاهو و...) در سایت های گوناگون عضو شوید، تمام این امکانات در یکجا برای شما فراهم شده است.

همچنین ابزارهای موجود درحال افزایش می باشند و شما هرروز شاهد این تغییرات خواهید بود.این سایت انجمنی دارد که می توانید سوالات خود را در آنجا بنویسید تا پاسختان داده شود.از دیگر امکانات ان می توان به موارد زیر اشاره کرد

بدون محدودیت در تعداد، آلبوم های مختلفی ایجادنمایید و عکس های خود را نمایش دهید.می توانید یک فتوبلاگ راه اندازی کنید.بازدیدکنندگان نظرات خود را برای هر عکس

ارسال نمایند.به صورت دسته ای و یکجا تصاویر خود راارسال نمایید.به راحتی از تصاویر خود در قسمت های دیگر

سایت استفاده نمایید.یک تصویر اتفاقی به بازدیدکنندگان سایت خودنمایش دهید.

تعداد بازدیدکنندگان سایت خود به همراه IP هریک را مشاهده نمایید.بازدیدکنندگان امروز و بازدیدگنندگان فعال را ملاحظه نمایید.تبلیغات مختلف را به نمایش بگذارید.
تبلیغات را دسته بندی کنید.به راحتی فایل فلش و یا تصویر را آپلود کرده و در تبلیغ استفاده نمایید.
برروی تبلیغات محدودیت تعداد دفعات مشاهده و تعداد کلیک قراردهید.زمان شروع و پایان برای آن ها مشخص نمایید.یک گروه از تبلیغات را به صورت تصادفی به نمایش درآورید.گزارش های مربوط به هر تبلیغ (تعداد مشاهده و تعداد کلیک) را مشاهده نمایید.

 
نوع مطلب : سرویسهای رایگان وبلاگ نویسی، معرفی سایتها و وبلاگها، 
برچسب ها : وبلاگ نویسی،


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%