تبلیغات
ناظم سرا - وقتی کرخت می شویم
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
مانند زمستان شده ایم.کرخت و خاموش.در دنیای مجازی و دنیای حقیقی یخ زده ایم.هیچ خبری نیست.وبلاگهایمان مدتهاست به روز نشده و مقالاتی که می نوشتیم از سرزمین قلم تبعید شده اند.

دیگر نه شب شعری هست و نه همایشی.لنجان در سکوتی تلخ روزگار می گذراند.لنجان هم بخشی از ایران است.وای از این بی عملی.
دلم سخت می گیرد وقتی چهارشنبه ها دیگر خبری از شور و هیاهوی شاعران و نویسندگان نیست.به دنیای مجازی می ایم.اینجا برهوتی به مراتب بدتر از دنیای حقیقی است.سر خویش را می گیرم و به ریختن باورهایم و تهی شدن ذهنم تن می دهم.من می کوشم در این وبلاگ شمع مرده ای را روشن نگه دارم.به یاد ان سخن معروف می افتم "به جای انکه بر تاریکی لعنت کنید شمعی بر افروزید"
پس تا هستم در ناظم سرا می نویسم .چه کسی بخواند یا نخواند و چه کسی نظر بدهد یا نظر ندهد مهم نیست.
تا رسیدن بهار با زمستان تیره کنار نمی ایم.من به نور باور دارم و به سپیدی.صدای بهار را انتظار می کشم با تحریری بلند و شیرین.باور کنید تا ان روز خیلی راهی نمانده است.
نوع مطلب : نوشته هایی از سر دلتنگی، 
برچسب ها : دلنوشته هایم،


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%