تبلیغات
ناظم سرا - دو لینک قابل توجه.حتما بخوانید
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
ورزشکاران ایران با اسراییل در مسابقات جهانی وزنه برداری مسابقه داده اند که افشای ان پس از یکماه جنجالی خواهد بود.برای خواندن خبر ان بر روی اینجا کلیک نمایید.

در خبرها امده که 81هزار تومان یارانه نقدی به هریک از افراد ایرانی می دهند.اما مشخص نیست این یارانه برای چند ماه است.با کلیک بر روی اینجا مقاله ای را بخوانید که تحلیل می کند این یارانه برای چه مدت است.
نوع مطلب : نوشته های عمومی، مطالب ارسالی دوستانم، 
برچسب ها : سیاسی اجتماعی،


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%