تبلیغات
ناظم سرا - یأس به توان n
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
 من در حس و حالی نیستم که بخواهم سروده هایم را در ناظم سرا بگذارم.دستور دوستان است که سروده هایت را در وبلاگت بگذار.فرمانبرداری می کنم.سه قطعه شعر زیر حس و حال روزهای منند.

در سکوتی که مرگ می جوشد

از زمین تا به آسمان،پرجوش

جهل و صدرنگی و دروغ می نوشد

  شهر مرده، به بانگ نوشانوش
 
 **************

گفت :می ریزد از کلامت یأس

هر خداحافظ و سلامت،یأس

گفتمش کو امید روز بهین؟

تو به تو ظلمت و به کامت،یأس

   ******************

 ذهن ماهی سیاه کوچولو

 پشت پرچین رود گندیده است

 آتش واژه ای چو اقیانوس

 از فروزش فتاده،خوابیده است    
نوع مطلب : شعرهایم، 
برچسب ها : شعرهایم،


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%