تبلیغات
ناظم سرا - خداحافظی از وبلاگ ناظم سرا
 
ناظم سرا
پروین می گوید:دل بی دوست دلی غمگین است.
 درود بر دوستان گرامی و خوانندگان ارجمند وبلاگ ناظم سرا

  بیش از هفت سال است که با شما در شادی ها و اندوه همراه بوده ام.بیش از هفت سال است که وبلاگهای گوناگونم مدیون لطف و محبت بیکران یکایک شما بوده اند،از وبلاگ نخستینم در پرشین بلاگ و بعد تر در میهن بلاگ.از روزی که نام وبلاگم یک چلالی اختلاط بود تا صهبای شیدایی.از بلاگفا تا بلاگها و میهن بلاگ واین اواخر فارسی لاگ.از ناظم سرای اولیه که در تندباد قهر خشکید تا ناظم سرای فعلی که جانشین خلفش بود همه و همه دریچه هایی بودند که می کوشیدند بوی خوش زندگی را بپراکنند و کالای دوستی را رایج کنند.

همواره کوشیده ام امکاناتی فراهم کنم که دوستانم بهتر بتوانند از وبلاگم لذت ببرند.امکانات کم سرویس های وبلاگ نویسی و گاه و بیگاه از دسترس خارج شدن سرویسها مرا کم و بیش شرمنده دوستان کرده و می کند گرچه این اتفاق در دنیای نت چندان هم عجیب و غیر معمول نیست.   برای انکه بیش از این  شما را با سرگردانی روبرو نکنم و شرمسارتان نگردم ،کوشیدم وبلاگم را به سایت تبدیل کنم و امروز این کار را کردم.

راستش را بخواهید هفدهم هر ماه در زندگی من بیش از روزهای دیگر به چشم می خورد.روز هفدهم به دنیا امدم روز هفدهم عقد ازدواجم را انجام دادم روز هفدهم در کارشناسی ارشد پذیرفته شدم روز هفدهم شیوا به دنیا امد روز هفدهم ماشین خریدم و روز هفدهم  سایتم را باز کردم و بارها به دوستان گفته ام که روز هفدهم که نمی دانم از کدام ماه و سال است خواهم مرد.

 برای انکه بیش از پیش در خدمتتان باشم با اجازه شما و بزرگترهایم به ویژه استاد حاج جعفر ناظم رعایا از این وبلاگ به سایتم اسباب کشی می کنم.این وبلاگ را از بین نمی برم.با همه ی مطالبش برقرار خواهد ماند اما دران مطلب تازه نخواهم گذاشت.همه ی نوشته های وبلاگ ناظم سرا را با بیشتر نظرات به سایتم منتقل کرده ام. نام سایت را ناظم سرا گذاشتم تا من و شما در ان احساس غریبی نکنیم.

البته الان  هنوز کامل کامل نشده است اما برای انکه بتوانید ان را ببینید و برایم نظر دهید لینکش را در اینجا می اورم.کافی است بر روی ان کلیک کنید تا وارد سایت شوید.از همه ی دوستان می خواهم نشانی تازه مرا در لینک وبلاگها و سایتشان اصلاح فرمایند.
این هم نشانی تازه من

 http://www.nazemsara.com




نوع مطلب : معرفی سایتها و وبلاگها، 
برچسب ها : وبلاگ نویسی،


درباره وبلاگ

عاشق ایرانم وخانواده و ادبیات و اینترنت.گاهگاهی هم مرتکب شعر می شوم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که از دلنوشته هایم شما را خبردار می سازم.8سال است وبلاگ نویسی می کنم.
یاد گرفته ام که تعصب نداشته باشم و به دنیایی بهتر بیندیشم.دوست دارم که انتقادهایتان را بشنوم.ببینم و بخوانم.وبلاگ ناظم سرا جایی است که در ان از غفلتها نیز می نویسم.غفلتهایی که دوره مان کرده اند و پیرامون ما چنبره زده اند.
غفلت از اخلاق جانمان را پر شرنگ کرده و امید واری به فردای بهتر از فرهنگ لغات ذهنمان تبعید شده است.هر دوکیمیاهای گمشده روزگار ماهستند.من نیز چون شما خیلی وقتها دلم برای راستی و درستی تنگ می شود.اگر حس کردید انچه در این وبلاگ امده است با اندیشه و احساس تان نزدیک است در نقل مطالب این وبلاگ بکوشید که باعث خوشحالی من خواهد شد.
بر این باورم که امروزه ادبیات درمانی بیشتر از اب درمانی مفید است.شما نیز آن راامتحان کنید.بی گمان سودی از ان به دست خواهد آمد.
مدیر وبلاگ : مسعود ناظم رعایا
پیوندها
%